Juni langes Wochenende

Jeśli szukasz idealnego miejsca na spędzenie długiego weekendu Bożego Ciała, to zapraszamy do Willi Na Cichej w Szklarskiej Porębie. Nasz pakiet to doskonały sposób na relaks i odpoczynek w otoczeniu pięknej górskiej przyrody.

Czerwiec to idealny czas, aby odwiedzić Szklarską Porębę. Miasto zaczyna tętnić życiem, okolica przyciąga turystów swoją urodą i bogactwem przyrody. Podczas pobytu będziecie mieć możliwość skorzystania z wielu atrakcji turystycznych, wyciszenia się, oddechu od codzienności.

Czerwiec to idealny czas dla miłośników górskich wypraw. W bliskiej odległości od Willi znajduje się wiele szlaków turystycznych, które prowadzą do malowniczych punktów widokowych oraz miejsc o niepowtarzalnym charakterze. W zależności od preferencji, można wybrać trasy spacerowe, trekkingowe lub rowerowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu Weekend Boże Ciało i spędzenia niezapomnianego czasu w Szklarskiej Porębie, w otoczeniu malowniczych krajobrazów oraz bogatej historii i kultury tego miejsca.

Das Paket beinhaltet:
- 3 exquisite, reichhaltige Frühstücksbuffets in den Stunden 8.00 - 10.00
- Willkommenspaket im Zimmer (Wasser, Toilettenartikel im Badezimmer)
- Eine gut ausgestattete Küchenzeile steht den Gästen zur Verfügung (Mikrowelle, zwei Kühlschränke, Geschirr und Besteck, Kaffee und Tee)
- kostenloser, überwachter Parkplatz.
- Wi-Fi in der gesamten Anlage
- Kostenloser Verleih von Nordic-Walking-Stöcken, Gesellschaftsspielen
- Spielzimmer für Kinder, Tischfußball
Wichtige Informationen:

Das Paket ist gültig vom 30.05.2024 bis 02.06.2024

cena za 3 noce w pakiecie wynosi 600 zł/ osoba dorosła oraz 300 zł/ dziecko w wieku 3-12 lat

W celu zaczerpnięcia dokładnych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Bedingungen:

*Das Paket gilt für die Buchung von zwei voll zahlenden Personen, bei Buchung durch eine Person gilt der Preis aus der Preisliste

Buch
Die Buchung auf unserer Website ist eine Garantie für den niedrigsten Preis.
Buch
speziell für dich
Pakete

Willa na Cichej

Kommen Sie und erleben Sie einen unvergesslichen Aufenthalt in unserer über 100 Jahre alten Villa, die in der malerischen Bergstadt Szklarska Poręba liegt!
Villa na Cichej Szklarska Poręba