Weekend Majowy

Planujesz spędzić Weekend Majowy w górach? Zapraszamy do naszej willi w Szklarskiej Porębie! To idealne miejsce na wypoczynek i relaks wśród górskich krajobrazów.

Nasz pakiet obejmuje pięć noclegów w wygodnym pokoju, z dostępem do bezpłatnego WiFi oraz telewizji. W każdym dniu pobytu serwujemy pyszne śniadania, które dostarczą energii na cały dzień.

Weekend Majowy to także idealna okazja, aby zwiedzić piękne miejsca w okolicy Szklarskiej Poręby. Polecamy wycieczkę do Karkonoskiego Parku Narodowego lub do malowniczej Doliny Pałaców i Ogrodów. Dla miłośników aktywności fizycznej proponujemy wędrówki po licznych szlakach turystycznych, wycieczki rowerowe.

Planując wakacje w Willi na Cichej należy pamiętać, że Szklarska Poręba to nie tylko wycieczki piesze i rowerowe, ale także wieczory spędzane w restauracjach i kawiarniach w centrum miasteczka, to 4 PERON, noce w muzeum (akcje organizowane głównie w weekendy), nocne spacery z latarniami w Parku Ducha Gór, kina plenerowe. Te i wiele innych atrakcji są na bieżąco umieszczane na tablicy informacyjnej w Willi, aby goście nic nie przegapili 🙂

Zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu Weekend Majowy w Szklarskiej Porębie i spędzenia niezapomnianego czasu w górach. Nasza willa gwarantuje komfortowy i relaksujący pobyt, a okolica zachwyci pięknymi krajobrazami i bogactwem atrakcji turystycznych.

Pakiet zawiera:
- 5 noclegów w nowoczesnych, komfortowych pokojach
- 5 wykwintnych, bogatych śniadań w formie bufetu szwedzkiego w godz. 8.00 - 10.00
- Bogato wyposażony aneks kuchenny do dyspozycji gości (kuchenka mikrofalowa, dwie lodówki, komplet naczyń i sztućców, kawa i herbata)
- Bezpłatny, monitorowany parking
- Wi-Fi na terenie całego obiektu
- Bezpłatne wypożyczenie rowerów, kijków Nordic Walking, gier planszowych
- Pokój zabaw dla dzieci, piłkarzyki
Warunki:

Oferta ważna w terminie od 26.04 - 05.05.2023 r. 

Cena za pakiet 6 dni (5 noclegów):

  • 1125 zł osoba dorosła
  • 562,50 zł dzieci w wieku od 3 do 11 lat
  • dzieci do 2 roku  - bezpłatnie
Rezerwuj online
Rezerwacja na naszej stronie to gwarancja najniższej ceny.
Rezerwuj
specjalnie dla was
Oferty Specjalne

Willa na Cichej

Zapraszamy na niezapomniany pobyt w ponad 100 letniej Willi w malowniczej górskiej miejscowości Szklarska Poręba.
Willa na Cichej Szklarska Poręba